O blogu

Literární deníček (8.8 - 17.8) - druhé číslo

19. srpna 2013 v 19:19 | Gura-chan
Zdravím, zbloudilé duše (a tak se stala s vtipu realita a fráze zároveň... politováníhodné),

Přes víkend jsem byla neočekávaně opět na zahradě, kde jsem opět psala druhou knihu Pírek. Vrátila jsem se sice už včera, ale nějak mě zřejmě v tyto dny opustil jak optimismus, tak chuť cokoli dělat. Usnout se mi povedlo kolem tří hodin ráno, proto není divu, že jsem dnes jak přejetá parním válcem.

Slunné zahrady volají

26. července 2013 v 12:14 | Gura-chan
Zdravím všechny zbloudilé duše,
A zároveň oznamuji svou malou dovolenku na zahradě. But don't worry, pavouky to tu neobleze (doufejme), jedná se totiž o pouhých několik dnů - od dneška až do konce příštího týdne

Literární deníček po více pokusech konečně na světě

25. července 2013 v 12:00 | Gura-chan
Zdravím mé zboludilé duše,
Literární deníček dělá poměrně dost lidí, co píšou a kdysi jsem si řekla, že by to nebyl špatný nápad - začala jsem prvním zápisem a pak jsem zjistila, že to nejde.
Nejde, anebo jsem moc líná.
A Samozřejmě b je správně.

A víte co?!

1. července 2013 v 23:26 | Gura-chan
Zdravím všechny zbloudilé duše,
Informace o psaných počinech i mých životních údělech posledních dnů. Nemyslete si, že rubrika O blogu je jen na parádu!

Návrat od bohyň

21. června 2013 v 16:14 | Gura-chan
Zdravím všechny zbloudilé duše!
Snad mi odpustíte tenhle pouze informační článek.

Vrátila jsem se z Prahy od mých drahých Cocorosie... ještě teď jsem z nich na větvi.
Článek o jejich koncertě v Praze přibude brzy, můžete se těšit na fotky, které mi zajistí Eržébet, moje spolupachatelka, která jela na ten úžasný koncert se mnou. Je to nadaná fotografka, takže až budou fotky upravené a podepsané, poskytne mi je. Také možná ukořistím fotku papíru se seznamem písiček, které jeden věrný fanoušek ukořistil přímo z pódia, dal nám kontakt, tak doufejme, že slib splní a fotku pošle.

Jak se to má - novinky a výročí

14. června 2013 v 13:21 | Gura-chan
Zdravím,
Zbloudilé pocestné by mohlo napadnout, o co se to tady vlastně snažím, proto slyšte.
Rozhodla jsem se, že konečně obnovím první knihu Pírek na úroveň která je všude jinde, jelikož je tu poněkud zastaralá verze (nijak zvlášť se neliší, pouze jsem přidala pár vysvětlení a možná změnila něco málo a opravila chyby) a proto zde pomalu přidávám rozkouskované kapitoly, aby se to případně lépe četlo, také k nim přidávám ilustrace, ať je to zajímavější protože v pdf-ku mám rovněž upravené obrázky. I když nejsou nic moc, je to jediná věc, která vám pomůže vidět postavy tak, jak si je představuji.

Také jsem více méně promeškala výročí svého blogu, které bylo 5. Června, ale jelikož jsem maturovala, je to tu jak na pohřebišti, proto není moc co slavit. Snad jen, že se bloček snad úspěšně dožil o trochu produktivnějšího věku, kdy nebude jen ležet v plínách a čekat, až se ho někdo uráčí přebalit. Roční dítě už toho dokáže překvapivě hodně. Dokážou sedět na nepřeberných množstvích materiálů o čem psát, dokážou se plazit po případných spamerech, dokážou už vyslovit první ironické komentáře, ale co je hlavní, už i stojí a chodí, tak doufejme, že se za chvíli rozběhnou… kupředu.

Jen dál, jen dál!

24. ledna 2013 v 21:30 | Gura-chan
Zdravím všechny návštěvníky i zbloudilé duše, co se zde ochomítají... (tedy podle ankety je to tak)

Novinky pro ignoranty

10. září 2012 v 19:58 | Gura-chan
Takže, udělala jsem tu několik změn, kterých si nevšimnete pokud nečtete anebo tu nečmucháte každý den (což fakt, krom mě nikdo nedělá :D )

Pokračování

27. srpna 2012 v 21:25 | Gura-chan
Jo, chtěla jsem napsat už dříve, ale bohužel jsem strávila celý týden na bohem zapomenutém místě, kde význam slova internet nikdo nechápal.
 
 

Reklama