Přišlo mi ISM! "unboxing"?

28. listopadu 2016 v 19:34 | Gura-chan |  Recenze a reportáže
Zdravím,
dnes vás vítám u poměrně neobvyklého článku. Přemýšlela jsem jak jej nazvat a jelikož obecně spadám pod generaci zdegenerovanou youtube a podobnýma ptákovinama, nenapadlo mě nic lepšího než "unboxing". Neboť se ale nejedná o video ale o článek, nejsem si až tolik jistá, že se jedná o správný termín… lepší bude asi forma "podělím se s vámi o to, co úžasného mi přišlo a vy mi (ne)záviďte", i když v tomto případě budu předpokládat, že nebudete mít nejmenší důvod mi můj nákup závidět, neboť je cenná hlavně pro mě a těch pár lidí, co sdílí stejné infantilní nadšení jako já.


Nebudu už plácat a přejdu rovnou k věci.
Někteří, co sledují tenhle blog - no, řekněme dlouhodoběji- si mohli povšimnout, konkrétně v článku Vyhraněný styl nebo všehochuť, že poslouchám za hudbu všelicos. Většinou jsou to klasiky, takový mix toho co se mi líbí, ale častěji, hlavně teď za poslední asi dva roky, poslouchám různé podivnoty a Aleks je z těch podivnot asi nejpodivnější. Aleksander Vinter aka Savant (nebo Vinter in Hollywood) je momentálně na prvním žebříku mých nejvíc obdivovaných interpretů. A to i přesto, že jsem původně žádně "wub wub" neposlouchala. Savant taky není obyčejný interpret do smolí jedno EDM za druhým… (no i když v minulosti něco takového dělal xD...) snaží se o jakýsi mix žánrů - obecně žánry vůbec neuznává, nejraději tvoří hudbu, jakou chce, trochu toho trochu tamtoho, ale nejvíc tíhne k elektronické hudbě, protože s ní jde vytvářet mnoho různých věcí zkombinovaných dohromady… Nemá ale jen čistě elektronické alba, např. Protos je na téma openingových písniček z různých dětských seriálů. Na svém soundcloudu má filmové, orchestrální a jiné kompozice - je to prostě džínius, co vám budu vykládat.


Nedávno bylo výročí alba ISM, a Aleks se rozhodl vydat orchestrální verzi ISM (jedna písnička, kde můžete slyšet orchestrální verzi např. Prelude, ISM, Starfish atd.) Přidal to do stávajícího alba, udělal (vlastnoručně!) nový cover na CD - to můžete mimochodem vidět nahoře (dole je starý cover) - a to bylo poté v prodeji jako limitovaná edice k výročí ISM.


Říkala jsem si, že to prostě musím mít! Limitovaná edice, navíc ISM, které sice není moje úplně nejoblíbenější album od Alekse ale rozhodně je v prvních žebříčcích oblíbených (1. Orakel). A také s vlastoručním podpisem (chudák Aleks, když pomyslím na to, podepisovat všech 700 kopií). Navíc se autor na facebooku zmínil, že do balíčku "přihodí nějaké masky", jen tak, zadarmo, protože to je to, co Aleks dělá. Je fakt úžasný. Vydal i celé album (Invasion) zdarma, jen tak pro své fanoušky… a dělá vlastně podobné věci pořád, vydává alba o stošest, jako nevyčerpatelý zdroj inspirace...


Maska je mezi fanoušky dost známá, jmenuje se Eldorado mask, je volně v shopu, ale někdy se právě objeví i v balíčcích s cedly. Teď momentálně ji mám vystavenou na zdcadle, ale přemýšlím, že si ji dám na zeď (jinak pšššt: ty masky mi přišly hned tři! Aleks se s tím prostě nemaže xD)

Na svoji zásilku jsem čekala nějak přes měsíc, ale musím říct, že jsem hrozně ráda, že tuto limitovanou edici vlastním, je to požitek. Už jen čekám, kdy bude nějaké výročí Orakel album, protože to je moje number one!

Gura-chan

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Která postava se vám zatím líbí nejvíc?

Bezejmenná
Red
Meric
Larren
Urun
Irim

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama