Listopad 2016

Přišlo mi ISM! "unboxing"?

28. listopadu 2016 v 19:34 | Gura-chan |  Recenze a reportáže
Zdravím,
dnes vás vítám u poměrně neobvyklého článku. Přemýšlela jsem jak jej nazvat a jelikož obecně spadám pod generaci zdegenerovanou youtube a podobnýma ptákovinama, nenapadlo mě nic lepšího než "unboxing". Neboť se ale nejedná o video ale o článek, nejsem si až tolik jistá, že se jedná o správný termín… lepší bude asi forma "podělím se s vámi o to, co úžasného mi přišlo a vy mi (ne)záviďte", i když v tomto případě budu předpokládat, že nebudete mít nejmenší důvod mi můj nákup závidět, neboť je cenná hlavně pro mě a těch pár lidí, co sdílí stejné infantilní nadšení jako já.

Journal měsíční první

6. listopadu 2016 v 0:59 | Gura-chan |  Journal
Zdravím,
První měsíční Journal je zde, a ano samozřejmě měl vyjít mnohem dříve - koho to ale štve, upřímně? Sice je již listopad, ale tak shrňme si předešlý měsíc v alespoň trochu pozitivním duchu.
Musela jsem se, pravdaže, poněkud otřepat ze zjištění, že vůbec existují lidi, kteří pravidelně čtou tenhle blog. To si nějak neumím vysvětlit, pravděpodobně nemají co dělat, celé dny sedí doma na zadku, a tak podobně. Pro mě se tím v podstatě nic nemění, až na to, že si občas musím dát pozor, abych tady nevyzradila něco, co by dotyčné osoby neměli vědět - jelikož je znám a nechci je připravit o překvapení (bože já se tak těším! Ještě nemůžu říct, o co jde, ale to si pište, že se o tom minimálně zmíním v některém z článků, pokud neudělám přímo speciální).


Takže co se tedy dělo za Říjen? Vyšlo pár týdenních žvástů (1,2), první část recenze (dlouho slibované) a nějaká ta úvaha pro deštivé dny. V podstatě nic moc.