Září 2016

Nové projekty a změny na blogu

28. září 2016 v 23:30 | Gura-chan |  O blogu
Zdravím,
Tak jsem tak přemýšlela, že bude nejspíš úplně nejlepší, když krapet překopu blog ještě ve větším měřítku, než jsem původně zamýšlela.
Abyste rozuměli - měla jsem v plánu přidat jednu rubriku (i když můj metr pochybnosti mi neustále šeptá do ouška, že bude nejspíš permanentně na suchu, jelikož nebudu nic kutit - jedná se o kutilskou-kreativní rubriku) a v tom mě napadlo - proč nepřidat další projekty, které jsem stejně měla v plánu rozjet (ano, jsem idiot, co se do projektů vrhá po hlavě, ale pak není ani schopný je dokončit) a také vytvořit nové "přihrádky" i pro věci, které byly až doposud vždycky smeteny do Sběrny úvah ( rubrika Myšlenky), takže původní účel, že se zde budou vyskytovat pouze názorové a tematické články tak trochu pokulhává.Zkrátka v plánu je zhruba něco takového…

Velký zákaz projevů lennosti...

21. září 2016 v 13:18 | Gura-chan |  Sběrna úvah
...aneb Situační blábolení verze 2.0

Zdravím páprdové,
mám potřebu se svěřit s událostmi za poslední dny, poněvadž jsou extrémně odlišné od téměř celého zbytku prázdnin, kdy jsem jen seděla a válela si šunky (mám de ja vu - no proč asi). Jak už jsem zmiňovala v minulém článku, kde jsem vytvářela svůj skvělý stojánek na šperky, zrovna teď, v období "než začne škola" mám spoustu energie a chuti zkusit nové věci a vypořádávat se s úkoly, které nade mnou visí jako damoklův meč už pekelně dlouho…

Stojánek na přívěsky z klacku

7. září 2016 v 21:07 | Gura-chan |  Kutilův koutek
Zdravím,
možná jsem to nikdy nějak zvlášť nezmiňovala, ale čas od času mám nutkání něco tvořit - to je nespíš i důvod proč jsem se naučila plést, no ale to teď nechme… Myslím, že hlavním důvodem bylo to, že doopravdy tvořím jen čas od času, když se pro něco nadchnu, a také, že to většinou dopadne - ne tak jak jsem si to představovala, úplně katastrofálně, anebo to ani nedokončím (líní Vodnáři, my víííme).

V rámci příprav na malování pokoje a stěhování nábytku tak, aby byl funkční i pěkně vypadal (možná o tomhle ještě udělám článek) jsem se nadchla i pro různé vychytávky, kutilství apod. Jeden z nápadů, co jsem měla, bylo udělat si nějaký zajímavý "stromek" na tu tunu přívěsků, co vlastním. Tak jsem trochu hledala a padl mi do oka nápad, udělat si věšáčky na větvičce stromu, zavěšené na provázku (takže ne, není to můj nápad, jenom jsem to udělala po svém).

Návrat do minulosti

2. září 2016 v 13:32 | Gura-chan |  Sběrna úvah
Zdravím, vážení,
asi bych vás ze začátku měla upozornit na fakt, že nemám nejmenší ponětí, kam až se může tenhle článek dostat kvůli mým někdy velice podivným myšlenkovým pochodům. Tenhle článek totiž budu psát jako zcela spontánní úvahu.

Přemýšleli jste, nebo jste někdy narazili na otázku: "Kdybys měl možnost jít do své minulosti a zůstat tam se svými dosavadními znalostmi a vzpomínkami, udělal bys to?"