Knihovnička příběhů - info

8. srpna 2016 v 17:46 | Gura-chan |  O blogu
Zdravím,
já vím, že valná většina z vás zrovna nehoří pro takzvané informativní články, protože jak víme, jsou trapné, zbytečné a nikoho v konečném důsledku vlastně nezajímají. Můžu se snad ospravedlnit tím, že na mém blogu to zase tak častá věc není (svoje kydy nepočítám), a také tím, že mám tentokrát nutnost dát vědět, že se něco děje.

Vážení možná už jste si toho všimli, i když předpokládám, že spíše ne (nebuďme přehnaně optimističtí), ale moje sesterská stránka nazvaná Knihovnička příběhů (jedná se o projekt, více ZDE) je v čudu. V tahu. Smazaná. Neexistuje.

Docela to bolí. Měla jsem ji ráda už jen tím, jak byla super jednoduchá a jak super jednoduše se na ní věci upravovaly a přidávaly a tak podobně. Důvodem že Knihovnička již momentálně neexistuje je rušení domény webzdarma.cz (alespoň doufám, že to mám dobře). Zkrátka mi napsali mail, že se doména ruší a ať si naseru - ne to samozřejmě nenapsali, ale o mnoho lepší pocit z toho nebyl.

Takže proto musím oznámit (hlavně tedy čtenářům), ať se zbytečně neděsí, že je Knihovnička pryč, samozřejmě ji obnovím, bude to ale nejspíš trochu trvat. Vyzkouším asi navrhovaný Wordpress, ale pokud to nebude ono, musím přesedlat na jinou doménu, naučit se s ní pracovat a vytvořit Knihovničku aby byla co nejpodobnější původnímu jednoduchému designu.

Momentálně je tedy valná většina delších příběhů nedostupná, tak s tím počítejte. Menší povídky jsou pořád také zde ve tvorbě, takže no problemo.

RIP Knihovnička příběhů 0.1


Projekt frčí dál, dont worry...

Gura-chan

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Která postava se vám zatím líbí nejvíc?

Bezejmenná
Red
Meric
Larren
Urun
Irim

Komentáře

1 naoki-keiko naoki-keiko | Web | 10. srpna 2016 v 18:19 | Reagovat

Věřím, že to na*ere.
Až tohle udělá jednou blog.cz, tak mi asi za ty roky blogování hrábne XD

2 Gura-chan Gura-chan | Web | 10. srpna 2016 v 21:11 | Reagovat

[1]: No nebudu předstírat, že mě to trochu vytočilo, ale to se nedá nic dělat :-). Blog.cz je podle mě na ještě hodně dlouhou dobu v suchu. :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama