Trolololo...

15. prosince 2015 v 23:16 | Gura-chan |  O blogu
Zdravím,
docela ráda bych si to odpustila ale více co?... Ne, ani náhodou, na tohle se nedá nereagovat!
Úplně nejdřív ze všeho se musím od srdce zasmát, protože, to je přece tak geniální!

Já, osoba tak nesnášející pitomosti, co jsou servírované na hlavní stránce blogu, články tak krátké a vesměs nic zajímavého nepřinášející... jsem byla lynčována za podobnou věc, a ono je to opravdu k smíchu, poněvadž jsem skutečně měla předtuchu a sama sobě jsem si řekla:

"Ach můj bože, takovou slátaninu, jako je tvůj článek - O věcech, které zabíjí mou chuť ještě kdy zavítat na vaši stránku - přece nemůžeš zveřejnit! Podívej se na to pořádně, vždyť je to tvůj narychlo sepsaný výbuch vzteku nad gify!... tohle přece NEMŮŽEŠ myslet vážně, Gura-chan?"

A pak jsem si řekla, vlastně proč ne, že? Ano, nestojí to za nic, a ano název článku pořád působí dost zaprodaně, dokonce i když jsem tam nepoužila to - 5 věcí, co... Ale to je právě to, nebo ne?

Kolikrát když jsem psala článek, se kterým jsem si vážně dala práci, jsem si říkala, že by to možná bylo fajn, kdyby se objevil na hlavní stránce blogu, možná by to pro někoho mohlo být zajímavé apod. Kolikrát?

A poté, co jsem vydala článek, který v žádném případě není kvalitní a je to jen narychlo splácané kritizování parchanta, co sám neví a jen se škrábe na zadnici... řekla jsem si: To by mohlo být ono. Ta věc, která se evidentně lidem, co vybírají články pro hlavní stránku blogu, velice líbí. To by mohlo vyjít.

A hádejte co?
Na můj háček se chytila tučná ryba. Hooray!


Tomu se vážně nedá nesmát. Hlavně ty komentáře dole nemají chybu. Ne, že bych je nebrala vážně to ano, královsky jsem se pobavila.
Už jsem holt taková. Cynická zmije, co ráda rýpe do ostatních. Ale snad jsem se ještě nesnížila k tomu, abych neuměla přijmout kritiku, to ne. Absolutně s ní souhlasím.

Ano - můj blog má opravdu neefektivní design, se kterým spokojená nejsem, ale jelikož je to home made by myself, dopadlo to jak to dopadlo, nejsem v tom dobrá. Zase to však není ukradený design apod. všechno jsem si udělala ručně, včetně rubrik a obrázků. Nutno zmínit, že s tím nemám trpělivost, znovu vzdávám hold všem, co umí vytvářet pěkné stránky.
S chybama také souhlasím, na to, že vlastně píšu, gramatika mi občas klouže.
A ano, ten článek je naprostý bullshit, ale to byl účel.

S těmi gify jsem to ale myslela vážně, lidi. Prostě to s nimi nepřehánějte!

Už když to píšu, je mi jasné, že si tohoto článku všimne tak možná jedno procento lidí, co mou stránku navštíví, ale tak už to prostě je. Smiřme se s tím. Za pár hodin budou plebové opět za branami tohoto blogu a v mém cynickém království zavládne pokoj a mír.

Užívejte, blíží se konec zkouškového! :-o

Gura-chan

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama