Z bláta do louže, but nobody cares

9. února 2015 v 21:47 | Gura-chan |  Obrázky
Zdravím,
semestr konečně vimřel za doprovodu všech vlezlých zkoušek, takže většinu svého času teď vesele tančím na jejich hnijících mrtvolách, nebo se plácám po rameni, až se po mě lidi otáčejí, jak ze mě ta samochvála táhne.
Věřte tomu nebo ne, dala jsem všechno. Tečka. Byl to porod, ale je to za mnou.


Tento semestr jsem doopravdy "vydržela" až do úplně posledního dne zkouškového, čili do pátku 6.2., kdy jsem měla poslední zkoušku. Ano, vůbec jsem si neuvědomila, že za dva dny mi vše začíná na novo. No, mohu si za to nejspíš sama, nabaluju si sebou tunu předmětů a pak se divím jak Divín všech divínů z planety Divínů, že mi to jaksi časově nevychází. Paradoxně jsem dala tři poslední předměty během posledního týdne (den a půl na naučení) za super známky oproti například Ekologii, na kterou jsem měla pět dnů, dlubala jsem se v nose, škrábala na zadnici a dala to jen taktak. Říkám to pořád dokola - stres svědčí mému průměru, jen zažívání a celkové kondici ne.

Dnes je pondělí, první den letňáku, nový rozvrh, ale na jakékoli těšení nezbyl vůbec čas. Pátek i sobota zabitá oslavami a neděle byla jediným dnem, kdy jsem měla konečně čas trošku zapracovat.
Tudíž v Knihovničce (sesterská stránka, odkaz vlevo dole) přibylo několik kapitol z Pírek II. A hodlám přidávat i další. Jak už jsem někde psala, první polovina knihy už je stará přes rok, je nejvíc čtená a nejvíc vypilovaná, proto mi jde opravování hezky od ruky. Problém bude s těmi pitomostmi na konci knihy, ale s tím už jsem v duchu smířená.
V neděli jsem si při opravování pomyslela, jaká je škoda, že mám v knize jen jednu ilustraci a tak jsem vyhrabala sešítek se starými črty, našla nejpovedenější a dala se do práce.


Až na tu podlahu, se kterou se obecně moc nekašlu (hlavně že nějaká vůbec je), je to vcelku povedená vsuvka.
Obrázek se dějově nachází skoro na úplném začátku knihy, kdy se hlavní trojice vydává na návštěvu za Mericem pro zásoby. Je to snad jediný obrázek během zimy, takže můžete vidět netradičně všechny v šálách. Črt byl opravdu starý, byl na něm málem jen stůl a postavy trojice. Dívku jsem v tu dobu kreslila trochu jinak, ale budiž. Red se mi výjimečně povedl a i Irimovo rozpoložení je perfektní.


Na okraj:
- Kapitoly Pírek II. budu přidávat pravidelně

- O tomhle víkendu nebo možná i dřív plánuji začít psát Pírka III. A to bude kumšt kumštovatý.

- Mám v hlavě jeden mega projekt, něco jako obdobu recenze na Miyazakiho filmy, kterou jsem udělala, protože nikdo ještě dojmy na všechny jeho filmy nedělal, a jako čelendž se mi to moc líbilo. Prozradím, že to bude podrobné zhodnocení Knih versus Filmů Harryho Pottera. Což mimochodem taky ještě nikdo nedělal, o to větší to bude sranda. Vyžaduje to ovšem přípravu, ani ne tak moc s knihami (ty mám načtené na tři životy dopředu) jako s filmy, jež některé jsem viděla jen jednou.
Budu se snažit hodnotit objektivně, proto nečekejte nějaké rozstřílení představy filmů (no… i když), filmy mají svá plus, proto je zmiňovat budu, ale hlavní účel tohoto projektu bude přinutit líné zadky, aby nesmýšlely o Harrym jen prostřednictvím filmů - jelikož je to chyba rozměrově větší, než je vaše matka tadydadydá nic mě nenapadá. Každopádně je to chyba. Zapamatujte si to. Vrr.
Projekt chci udělat seriózně, takže si na tom dám záležet a bude to stát mega času - využívám relativně pomalého nástupu prvního týdne semestru - navíc to pravděpodobně (jak se znám) bude i poměrně obsáhlé. Proto plánuji vydávat recenzoidní projekt nejlépe po jednom dílu Harryho.

Těším se, až všechny ty filmy roznesu na kopytech.

Gura-chan

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama