Klid před bouří

27. ledna 2015 v 22:38 | Gura-chan |  O blogu
Zdravím,
Zkouškové ze mě ždímá, co se dá, ale úspěšně se bráním. Momentálně mám jednu z mých světlých chvilek (Jednu z? Vždyť ještě žádná nebyla!), kdy si můžu oddechnout a rozumně se připravovat na další tunu zkoušek (Ok, zbývají mi 3), aniž bych musela pít hektolitry kafe nebo co chvíli upírat na hodiny zoufalé pohledy. Toho času zas tak moc nemám, ale pořád je to lepší jak mít dva nebo jeden den na naučení. Sice jsem profík na tyto situace, ale mému zažívání to nedělá dobře… a ani mému průměru ne.


Pro ty, kteří již dávno zapomněli, že jsem se snad kdysi dávno zmiňovala o stipendiu, tak vězte, že mi skutečně přišlo. Ano. Trvalo jim to sice půl roku ale přece jen.
Pro mě to znamená jediné - můžu jet navštívit kamarádky v Německu, aniž bych ožebračila sebe, rodiče nebo je. Very well then. Mission complete.

Dnes jsem měla skutečnou radost z hotové zkoušky - Angličtina ústně -_-, že jsem seběhla kopec v neodházeném sněhu s tak děsivým smíchem, až jsem se podivila sama nad sebou. Krom tancování na Upgrade nebo co mi to zrovna hrálo (Savant), jsem si u cesty postavila malého sněhuláka a bylo mi jedno, že kolem chodí lidi a hloupě na mě čučí.
Sice jsem díky tomu nestihla autobus, ale jak se říká chuj s tym. Můj sněhuláček teda za moc nestál jelikož zde byl velice nestabilní sníh, to o pár hodin dřív okolo haldy Ema (Ok, jsou to správně Trojice) se daly udělat sněhové kuličky až neuvěřitelně dokonale. Zvláštní.

Poté jsem okouněla u Levných knih, než mi měl přijet bus a při pohledu na knihy mě přepadla hrozivá chuť psát. Vzhledem k tomu, že mám ještě co opravovat u druhé knihy, se k tomu nechystám, jelikož vím, že bych hodně brzy musela zase přestat a místo toho se učit. Opravdu obdivuju lidi, co dokážou obojí. Já mám pořád pocit, že buď podvádím jedno anebo druhé.

Ať už jde zkouškové k čertu. Není to tak daleko, jak by se mohlo zdát. Budu muset prostě vydržet, zatnout pěsti a pak někomu jednu ubalit a vydržet.

Dnes je to trochu kratší, ale mám v úmyslu brzy (neslibuj!) napsat nějaké hodnotnější články. Chápu, že z mých žblebtů už kdekdo zvrací.
Ámen kámen.

Gura-chan

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Co vy a druhá kniha Pírek Čarodějů?

Těším se na ni.
Neznám.
Teprve čtu první knihu.

Komentáře

1 Coneja^^ Coneja^^ | Web | 27. ledna 2015 v 22:59 | Reagovat

Ámen kámen, to se mi líbí! :D ... Budu ti držet palce :))

2 Gura-chan Gura-chan | 27. ledna 2015 v 23:09 | Reagovat

[1]: Děkuji :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama