Za mořskými múzami

24. července 2014 v 20:31 | Gura-chan |  O blogu
Zdravím,
Pokud vás náhodou praštila do očí roztažená stránka blogu, tak vězte, že je to tak schválně, poněvadž trocha prostoru je třeba. To, že úvodní obrázek této změně nevyhovuje je už vedlejší, ale něco s tím v budoucnu určitě udělám.
Dnes jsem však zhotovovala novou škatuli přímo pro druhou knihu a zjistila, že mám jen výjev ze školy, který alespoň trochu odpovídá tématu a atmosféře druhé knihy. Bohužel pro mě, jsem se s tím obrázkem zrovna nenadřela - alespoň ne s pozadím, tak to prostě přejděte, mávněte nad tím rukou, a uděláte mi radost.
Ještě než vydám tenhle článek, pravděpodobně zde na blog přibude poslední část první kapitoly z druhé knihy, poněvadž jsem na ni úplně zapomněla (měla jsem za to, že už tu dávno je).


Důvod proč píšu tenhle článek je tak trochu (no dobře, tak ve větší míře - no tak úplně no) informační. Pro jednou mi to odpusťte, vždyť své kecy cpu i do normálních článků, takže hádám, že to zas tak moc vadit nebude. Důvodem je můj brzký odjezd za mořskými múzami, kde doufám pěkných pár ulovím a na černo v kufru auta si je odvezu sebou. Potom se uvidí, jestli budou ještě čertvé pár jich nasekám a posypu jimi druhou knihu Pírek, ale jestli se ukáže, že se během cesty staly nepoživatelnými, nezbude mi, než je šoupnout do mrazáku pro horší časy.
Ono přece jen mořské múzy mají letní chuť a jsou správně slané. Dost už ale o múzách. Stfu!

V důsledku mého odjezdu bude blog nečinný a obleze pavouky. Pavučiny však může vymést naprosto kdokoli, stačí jen pravidelně blog navštěvovat. Když už tady budete, můžete si přečíst některé z mých povídek či proklestit si cestu sběrnou úvah. A nezapomeňte zalívat kytky, jinak vás přetrhnu!

Ádié

Gura-chan

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Co vy a druhá kniha Pírek Čarodějů?

Těším se na ni.
Neznám.
Teprve čtu první knihu.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama