Spring time a Večerní škola

22. března 2014 v 19:34 | Gura-chan |  Obrázky
Zdravím náhodně se ochomýtající,
věřte tomu nebo ne, už i na mě dýchá jaro, skoro jako by mi vlilo novou krev do žil. Dnešek jsem strávila velice příjemně na zahradě a vracela se domů s tak dobrou náladou, že jsem překvapila sama sebe.
Nedokázali mi ji vzít ani ti dva pavouci, které jsem odhalila, jak si procvičují všech svých osm noh v rohu pokoje, ani uražená scéna, kterou předvedla bábi, když jsme odjížděli ze zahrady.
Na všechny jsem jako med, místo abych trousila nevraživé poznámky, jak to mám ve zvyku.
Jaro je skutečný zázrak.


Popíjím zelený čaj, ve svém maratonu jsem u třetí knihy Harryho, což je skvělé, neboť třetí kniha je moje nejoblíbenější. Pro většinu mé rodiny je nepochopitelné, proč zase čtu Harryho Pottera a já se jim moc nedivím, jelikož jsem ho opravdu přečetla snad tisíckrát. K některým knihám se holt pořád vracím, věřím, že nejsem sama. Třeba tuhle jsem četla Pýchu a Předsudek už potřetí, nebo Znamení run jsem četla pětkrát určitě. Také pořád toužebně vzpomínám na jednu trilogii od Garth Nixe, kterou jsem četla jen jednou, ale tak mě nadchla, že mám chuť si všechny tři knihy koupit, jen abych si je nemusela půjčovat a po čase se s nimi loučit.

Na vlastních příbězích pracuji, rozepsala jsem druhou kapitolu M. a dopsala něco málo k V. Pírka jsem psala nedávno, ale musím se do toho zase pustit už pořádně.
Teď jsem u jedné záludné věci, takže jsem se trochu sekla, navíc jsem si jednoho dne pořádně rozepsala příběhovou linii od M. a od té doby o ní přemýšlím.
Je to fakt kumšt rozdělit si čas, abych se věnovala třem příběhům pokud možno rovnoměrně. Pořád ale dávám přednost Pírkům, které hoří víc a dokud je nenapíšu, hořet nepřestanou.

Se školou teď poněkud lelkuju a musím se brzy vzchopit, jinak zkoušky neudělám. Vidina prázdnin strávených u moře s učebnicí Japonštiny se mi moc zamlouvá a nerada bych ji pokazila tím, že neudělám letňák.

Onehdy jsem si stěžovala, že na blog nepřispívám ani svými obrázky a tak se mi zachtělo něco načmárat, až jsem to doopravdy udělala.
Musím říct, že s okolím sem si ani zdaleka tak nevyhrála, jak jsem měla. Navíc skutečnost, že mám pouhopouhé dvě hnědé pastelky, se na obrázku výrazně projevila. Achich ach. No nic, lepší už to nebule, leda, že bych dodělala podlahu.
Na obrázku je hlavní trojice Pírek. Je to výjev z druhé knihy, kdy sedí ve škole a Irim vypráví do blížící se noci. Zrovna nedávno jsem o tomhle výjevu psala.
Nezbývá mi než přimhouřit oko nad mým nedostačujícím uměním. Bohužel jsem se nikdy nikde neučila ani nechodila do kroužků, což je ostatně vidět až příliš dobře. Přesto mám pořád nutkání cosi smolit na papír, i když jsou mé schopnosti takto chabé.
No, doufejme, že příště se pochlubím s něčím lepším.

Au Revoir.

Gura-chan

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Co vy a druhá kniha Pírek Čarodějů?

Těším se na ni.
Neznám.
Teprve čtu první knihu.

Komentáře

1 Aliwien Aliwien | E-mail | Web | 26. března 2014 v 11:22 | Reagovat

Souhlasím. Jen aby vydrželo a zima nebyla ještě v květnu.

2 Gura-chan Gura-chan | E-mail | Web | 26. března 2014 v 13:58 | Reagovat

[1]: No. Sice mám tušení, že Paní Zima nás ještě zdaleka neobšťastnila svou přítomností, ale budu doufat. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama