Pravidlo zakutáleného míče

11. března 2014 v 19:11 | Gura-chan |  Sběrna úvah
Zdravím poslední skomírající plamínky tohoto blogu,
je pravda, že moc času na blogování není, člověk má spoustu práce s tím, dodívat se na všechny ty anime série, hrát Heartstone do noci načež si ve sprše odříkávat hlášky jednotlivých karet a do pěti do rána koukat na Doramy. Ve zbylém čase poté narychlo tisknout materiály do cvičení či případně přímo přednášky a dospávat čas, který jsme tak pitomě zahodili čučením na teletinky.
To všechno jest pravda pravdoucí a zabředávám do toho teď nějak častěji něž je mi milé. To potom s údivem zjišťuji, že už jsem se asi měsíc nepodívala na knihu (tím myšleno, že jsem nepsala, úpravy probíhají) a na blog usedá prach.

Tak je na čase udělat jarní úklid! (Všichni ti, co opravdu věří, že paní Zima už se nevrátí, jsou padlí na hlavu.)

Vymést prach a pavučiny, odehnat pavouky a brouky, vyleštit okna, ať nám skrz ně slunce hezky září...


Zrovna dělám rozbor patnácté kapitoly, kterou se dnes po napsání tohoto článku chystám nakousnout, děje se v ní trochu moc věcí, tak si je musím patřičně rozškatulkovat, rozhodnout se čím začnu a pohledem koho začnu - to mi mimochodem připomíná onu odbočku na Myrdu, na kterou jsem dočista zapomněla! - a tak dále. Zítra mám bulačské volno, jelikož prdím na jednu přednášku a místo toho jdu k zubařce a tak přemýšlím, co dělat.

Když JÁ přemýšlím, co dělat, tak to není jako u většiny lidí, nebo, co si většina lidí pod tímto pojmem představí.
Já přemýšlím, kterou z mnoha a mnoha aktivit si vyberu právě pro tento den.
Mám psát Pírka? Nebo mám pokročit s Vypravěčkou? Nebo co takhle napsat něco úplně nového? Nebo co si tak zahrát Heartstone? Nebo naučit se nové kanji a strávit den opakováním znaků? Nebo si mám uvařit čaj a koukat na anime, doramu, či záznamy ze streamů kdy se hraje CS:GO?
A to jsou samozřejmě jen počítačové aktivity. Už delší dobu mám chuť něco nakreslit, abych se tím případně mohla pochlubit zde na blogu.

Letňák se nám rozbíhá, ale vzhledem k tomu, že mám snad jen jedinou seminárku a ani úkoly nejsou tak časoměřické jako přes zimák je to celkem pohoda.
V poslední době taky uvažuju o mnoha věcech do budoucna. Mám chuť jet o prázdninách na nějaký zájezd, i kdyby to mělo být na pavouky prolezlé chatce. (No, pavouky ne, když už tak jen brouky. Brrr.)
Taky jsem uvažovala o autoškole. A taky o Erasmu.
Ale to poslední opravdu jen "uvažovala", poněvadž představa semestru v cizí zemi je pro mě až moc děsivá a moje angličtina stojí za starou belu. Uvažovala jsem jen, že by to bylo opravdu super a kdybych na to měla, okamžitě jedu.

Mno, prázdniny jsou pořád ještě daleko předaleko, takže nemá cenu dělat si s něčím takovým hlavu. Důležité je, že je konečně alespoň trochu hezky, dnes jsem dokonce viděla bandu prcků hrát si venku takové ty dětské hry jako prostředník nebo cukrkávalimonádačajrumbum a to mě potěšilo. Kdykoli vidím parchanty venku a ne za bednou, je to v pořádku, na to mají ještě dost času až budou staří, pajdaví, jako já, a závislí na anime, takže je odtamtud nedostanou ani sbíječkou.
Bydlím u hřiště a proto jsem byla i letos svědkem Pravidla zakutáleného míče. To zrovna jakýsi odrostenci hráli nohejbal a co se nestalo, míč se jim zakutálel přesně ale naprosto přesně ke mě.
Vtip je v tom, že když se ke kolemjdoucímu zakutálí míč, v 70% případů na dotyčného zavolají hráči, aby jim míč kopnul zpět. A to je na-nervy-lezoucí, když nikdo nechápe, že neumíte kopnout do míče. Alespoň tedy ne tak, aby neskončil v kanále, příkopě, či na opačném konci zeměkoule, než stojí hráči.
Nikdy nepodceňujte pravidlo zakutáleného míče, protože jsem toto pravidlo testovala na vlastní osobě a šance, že se ke mě zakutálí míč, když procházím kolem hřiště, je opravdu ale opravdu vysoká.

"Ahoj Spongebobe! - Ahoj Patricku!"

Gura-chan

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Co vy a druhá kniha Pírek Čarodějů?

Těším se na ni.
Neznám.
Teprve čtu první knihu.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama