Atarashii jinsei?

25. září 2013 v 15:47 | Gura-chan |  Sběrna úvah
Zdravím své zbloudilé dušičky,
První týden výšky sice ještě není za mnou, ale už mi připadá, jako by letěl neuvěřitelným tempem. No jo, začátky.

Jen těch věcí, co musíte jako novopečení studentíci zařídit, kde všude být a co všechno máte vědět, z toho by se jeden umlátil dřevěnou lžící. Ale ne, kupodivu si ještě nestěžuji, i když pravdaže, pondělí bylo peklo.


O školu samotnou v tomto případě nešlo, měla jsem jen jedinou přednášku a poté cvičení, kde jsem zjistila, že předmět, kterého jsem se docela obávala, tak horký nebude a paní doktorka, co kurz vede, je úplně v pohodě.
Naopak zjištění, že studijní oddělení je úplně někde jinde, než máme budovu, nebylo zrovna utěšující. A ani ta řada tam, nebyla utěšující, dokonce ani řada hned vedle na kartovém centru nebyla. Musela jsem v jeden jediný den vyřídit všechny potvrzení o studiu, ISIC kartu, Studentskou kartu, poté ODIS a ještě do toho všeho, jsem cestou zpět (to už jsem si vyloženě přála být doma a zalehnout) musela zajít do kaufu pro čokoládu na vaření. :-D
No hrůůůza.

Další den vstávačka, imatrikulace, bleskově domů hodit do sebe oběd a zpět do školy pro jedinou přednášku.
No a dnes, dnes byl pro mě výjimečný den, jelikož jsem se již včera zapsala na můj vysněný předmět a dnes jsem na něm i byla. Myslím, že v mé skupině asi nebude nikdo, kdo by nepatřil zároveň i na onu fakultu. Já jsem nejspíš jediná.
Vzhledem k tomu, že další hodiny odpadly, jsem se dnes konečně dostala domů v rozumnou hodinu.
Teprve teď mi dochází, že za ty dva dny jsem nestíhala ani přemýšlet - brzy ráno do školy a večer návrat, kdy do sebe jen hodíte jídlo a jdete spát s tím, že zítra ráno jedete nanovo to samé. Není to moc hezký pocit, zvlášť pro člověka jako já, co vzhledem k maturitě i výšce měl prázdniny skoro dvakrát tak dlouho, než měly být, a jen si válel doma šunky.
No je potřeba zase se do toho dostat.
Vysokoškolský život, no jo. Lemry se zde netrpí. :-)

Na okraj:
Překvapivě jsem vyhrála v soutěži v Klubu Snílků, za nejlepší fotku na téma Letní snění. Ale protože to byl duel, myslím, že bych určitě nevyhrála, kdyby se přidalo více lidí. Já se vlastně přidala jen tak z rozmaru. Každopádně jsem moc ráda za všechny hlasy, moc si toho vážím.
Zde se můžete kouknout.

Ode mě je to tedy zatím vše, trochu jsem teď nepřispívala, ale myslím, že se to dalo očekávat. O víkendu plánuji psát, samozřejmě. I když, jako správný šprt, za kterého mě všichni považují, bych se mohla i začít učit. :-) Uvidím, kolik se mi toho ještě nashromáždí, tento týden mi přece jen odpadly dohromady tři předměty.

じゃあな。
Jaa na.
Naschle.

Gura-sama :P

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Co vy a druhá kniha Pírek Čarodějů?

Těším se na ni.
Neznám.
Teprve čtu první knihu.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama