Připravte mi lavor

25. srpna 2013 v 18:25 | Gura-chan |  O blogu
Zdravím, mé zbloudilé duše,
Ne neumřela jsem, i když k tomu pravdaže nemám daleko, ale moje chuť napsat článek vyprchala jak bublinky z coly a to i přes to, že už nedělám málem nic jiného, než že vejrám do noťáska.
Zase se toho děje nějak moc.
Světe, osude či ty, bílý králíčku, co řídíš naše životy (ne, neberu LSD), na mě se musí pomalu! Když mi do cesty naseješ moc sazenic, tak se kymácím a hlava mě bolí! Jsem spíše klidný člověk, zvyklý a svůj denní režim. Jakmile mi režim zmizí, nevidím ani neslyším a bolí mě hlava, jak už jsem zmiňovala!


Nic nefunguje!
Dnes jsem zkoušela, jak pracuje skener na jinak nefunkční tiskárně a ten mě opět obeznámil se skutečností, že nerozumí mým příkazům a klidně si skenuje jednu prťavou stránku na šestkrát.
Zkoušela jsem programovat - ano, já osel. Ale mám z toho hlavu jak dýni. I když podle návodů mám vše ok, stejně to jede blbě.
Dochází mi čas a já se nimrám v teletinách. I když ten skener by mi bodnul, už jen to, že se mi krátí výpůjční doba na moje učebnice. Kéž bych si mohla strčit do noťáska alespoň pár stránek.
Cukrem jsem se nadopovala, ale na to, abych nebyla nevrlá, bych potřebovala nejméně kostičku čokolády na jednu milisekundu.
Psát se ani nepokouším, nedopadlo by to dobře. Je to škoda, ale momentálně na to nemám ani pomyšlení. Asi na mě něco leze.

A ještě něco! Člověk se vám tady patlá s novým úvodem do blogu a přesto se najdou lidi, co si milisekundu poté s radostí přečtou 500 let starý článek s celkem 0 užitečnými informacemi z doby, kdy byl blog v plenách a první kniha rovněž.
Lidi, já vás někdy nechápu.
Zmíněný článek - a spolu s ním i jeden další jsem smazala. Pokud se něco chcete dozvědět, čtěte aktuální informace, prosím.
Neštvěte hladovou a churavějící osobu s nedostatkem cukru v krvi, mohlo by se vám to vymstít.

Na okraj:

Plány
- zařadit na blog moji mikropovídku na Téma (ano, to jsem měla udělat už dávno)

- psát Pírka 2 (ale nepovídej, kuliferdo)

- dodat kresbu Propasti (co ještě nemá dokončenou, ale nechce to zdůrazňovat)

- snad se dočkáte nějaké minihry alespoň trochu hratelné na téma Pírek, co jsem plánovala (ale její zrod je ještě v hlubinách Tajemné Skříně na skladování dosud neexistujících věcí - páni, dobré téma na povídku!)

- měla jsem takový malý nápad ohledně japonštiny, nějaké lekce pro začátečníky má každý hňup, moje články by byly snad už pro pokročilejší, co znají minimálně dvě kany. Jde o to, že jsem se asi ještě nesetkala s popisem různých partikulí, na které teď narážím. Partikulí jsou v japonštině nepřeberná kvanta, alespoň podle toho, co jsem zatím viděla. Nápad je však omezen na dobu půjčky mých učebnic. (A to jsem si chtěla dělat poznámky, musím začít!)

- měla jsem ještě další nápady, ale ty už jsem stihla zapomenout, takže to je pro dnešek vše, přátelé!
Adresa v obrázku, ale já jej mám z 9gag.com, jak jinak.

Gura-chan

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama