Návrat od bohyň

21. června 2013 v 16:14 | Gura-chan |  O blogu
Zdravím všechny zbloudilé duše!
Snad mi odpustíte tenhle pouze informační článek.

Vrátila jsem se z Prahy od mých drahých Cocorosie... ještě teď jsem z nich na větvi.
Článek o jejich koncertě v Praze přibude brzy, můžete se těšit na fotky, které mi zajistí Eržébet, moje spolupachatelka, která jela na ten úžasný koncert se mnou. Je to nadaná fotografka, takže až budou fotky upravené a podepsané, poskytne mi je. Také možná ukořistím fotku papíru se seznamem písiček, které jeden věrný fanoušek ukořistil přímo z pódia, dal nám kontakt, tak doufejme, že slib splní a fotku pošle.


I nadále budu přidávat opravené kapitoly Pírek I., čím dřív to skončí, tím dřív bude řada na dosud nezveřejnou druhou knihu. :-)

Po návratu z Prahy jsem vyčerpaná ale maximálně šťastná, to mi můžete věřit. Nemůžu uvěřit, že už jsem opět tady, doma. Tam jsem byla jako v jiném světě a bude mi tvrat dost dlouho než se vzpamatuju.
Měla bych to ale udělat co nejdřív, protože na mě opět volají povinnosti, i když bych mnohem raději jen prodlévala v myšlenkách na koncert.
Rybyčky mají tak zaneřáděné akvárko... vážně se divím, že mi ještě neklepou na dveře ochránci zvířat.

Jsem také v soutěži o nejlepší obrázek na téma "Snílek" v Klubu Snílků. Zde můžete hlasovat o nejlepší obrázek, musím říct, že je tam opravdu spousta krásných výtvorů, tak hlasujte, pokud jste členy :)


Každý den potkáváme spousty šedých lidí, lidí bez fantazie, lidí, co se zaobírají jen realitou a zapomněli na své dětské sny a na to, že cokoli jde vidět jinak, lépe, nebol-li očima snílka. Snílka, který věří, že ve větvích stromů se ukrvají draci, skřítci a víly a že hudba dokáže proměnit naše pocity a vize...


A mám tu pro vás ještě jednu malou myšlenku. Moc se mi líbil článek od Viollet - zde a hlavně její tématická placka. Okamžitě mě napadl jeden obrázek, tak ho tu máte, vyfocený na shitty mobilu a navíc večer, takže je celá v oranžovém oparu... no co už.

Samozřejmě je to jen rychločrt, nezabralo mi to ani minutu, jde jen o myšlenku...

Gura-chan

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama