Miren

30. června 2013 v 14:49 | Gura-chan |  Postavy
Miren je také vedlejší postava, ačkoliv jednu část první knihy cestuje s hlavní trojicí. Seznámila se s nimi ve své vesnice a protože ji vždycky toužila opustit, odešla spolu s nimi. V současnosti je to jediná známá a žijící senzibilka.


Jméno: - Miren Deabra
Věk: - 12 let
Mistr: - Urun

Vzhled: - Miren má krátké černé vlasy po ramena s ofinou, kulatý obličej a pronikavé fialové oči (znak senzibilů). Je hubená a malá (150 cm).


Oblečení a vlastnictví: - S oblibou nosí svou žlutou pláštěnku a to i když neprší.


Povaha: - Miren je známá pro své žertíky a taky trochu zlomyslnou povahu. Každému dává více i méně lichotivé přezdívky a ignoruje pravá jména (výjimkou je snad jedině Nilan, kterého respektuje víc než ostatní). V zásadě je ale statečná, citlivá, ale i drzá a tvrdohlavá. Takový malý zvědavý prcek. Zvykla si posuzovat lidi podle aury, proto spočátku důveřovala jen Dívce.

Závislosti a jiné znaky: - Má ráda mléko a žlutou barvu. Dokáže vidět aury a démony, což je vzácná schopnost, kterou měla v Paláci jedině Charley. Protože kdysi viděla démona, zaútočil na ni. Její rodiče ji však bránili a sami zemřeli. Ten démon shodou okolností zrovna ovládal Reda. (Pro zajímavost - jmenuje se Beltzak)

Přátelé: - Dívka, Red, Irim, později Urun, Louvie


Práce, uplatnění: - Senzibilka, v budoucnosti bude mít zřejmě na starost nábor, kvůli své moci (stejně jako kdysi Charley) 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Která postava se vám zatím líbí nejvíc?

Bezejmenná
Red
Meric
Larren
Urun
Irim

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama