Jak se to má - novinky a výročí

14. června 2013 v 13:21 | Gura-chan |  O blogu
Zdravím,
Zbloudilé pocestné by mohlo napadnout, o co se to tady vlastně snažím, proto slyšte.
Rozhodla jsem se, že konečně obnovím první knihu Pírek na úroveň která je všude jinde, jelikož je tu poněkud zastaralá verze (nijak zvlášť se neliší, pouze jsem přidala pár vysvětlení a možná změnila něco málo a opravila chyby) a proto zde pomalu přidávám rozkouskované kapitoly, aby se to případně lépe četlo, také k nim přidávám ilustrace, ať je to zajímavější protože v pdf-ku mám rovněž upravené obrázky. I když nejsou nic moc, je to jediná věc, která vám pomůže vidět postavy tak, jak si je představuji.

Také jsem více méně promeškala výročí svého blogu, které bylo 5. Června, ale jelikož jsem maturovala, je to tu jak na pohřebišti, proto není moc co slavit. Snad jen, že se bloček snad úspěšně dožil o trochu produktivnějšího věku, kdy nebude jen ležet v plínách a čekat, až se ho někdo uráčí přebalit. Roční dítě už toho dokáže překvapivě hodně. Dokážou sedět na nepřeberných množstvích materiálů o čem psát, dokážou se plazit po případných spamerech, dokážou už vyslovit první ironické komentáře, ale co je hlavní, už i stojí a chodí, tak doufejme, že se za chvíli rozběhnou… kupředu.


Možná přemýšlíte, proč je Gura-chan tak strašně zaneprázdněná, no jde o skutečnost, že za pár dní jedu na koncert do Prahy, mám spousty věcí na čtení: Stopařův průvodce galaxií 2. a 3. díl, dvě knihy od Garth Nixe a momentálně jsem ponořená do úchvatné knihy Paměti Gejši - Kiharu Nakamura, která obsahuje i spousty zajímavých slovíček. Chystám se ovšem napadnout knihovnu ještě několikrát, jelikož jsem úspěšná maturantka a úspěšně jsem se dostala na vysoké školy, je úspěch ve vzduchu. Aby tam setrval, musím se postarat o to, abych do začátku zimního semestru věděla alespoň něco málo o předmětech, co se budu učit. Tudíž mám zálusk na pár vybraných exemplářů za skladu mé milované knihovny. A abych nezapomněla, nesmím zahálet ani s Japonštinou, proto si brousím zuby i na několik knih o Japonštině.

No a jak určitě tušíte, musím se zabývat i psaním. Mám rozepsané Pírka II, M. a V. od kterých hodně očekávám a samozřejmě i nějaké ostatní nápady - celkem asi 5 příběhů.
No a do toho ještě dvakrát týdně hraju badminton a pokouším se o jakýsi společenský život.
Asi miluju stres, proto mám tolik zájmů.
Kéž bych byla jako Kiharu Nakamura, která zvládla spát 4 hodiny denně jako Napoleon. Spánek, stejně jako kafe a čokoládu si odepřít nedokážu.
Každopádně počítejte s dalším přidáváním postupně opravených kapitol, ve kterých bude jistojistě spousty nových chyb, a poté budu přidávat Pírka II., možná úryvek z M. nebo V.

Vážně doufám, že se to tu opět rozjede, budu na tom makat.

Gura-chan

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama