Jen dál, jen dál!

24. ledna 2013 v 21:30 | Gura-chan |  O blogu
Zdravím všechny návštěvníky i zbloudilé duše, co se zde ochomítají... (tedy podle ankety je to tak)


Musím říct, těšíte mě lidičky, ale mohli byste mě těšit klidně i víc. Myslím, že na blogu cé zet je rozšířena velice nepříjemná nemoc, která způsobuje panickou hrůzu z psaní komentářů - tzv. Nekomentalofobie. Nicméně, jsem ráda za každý, co přibude a to dokonce i když teď téměř nepřispívám.

Nemůžu se dočkat, až bude maturita za mnou, vážně. Snad se konečně najde dostatečné množství času, abych mohla popojet s příběhem. Ono nezáleží na tom, jestli mám volno dva, tři dny - stejně se do psaní nepustím, když vím, že to jsou pouze a jenom dva nebo tři dny. To mě nestačí ani na rozjezd. Pokud se chci psaní opravdu věnovat naplno, jedna hodina denně mi k tomu stačit nebude.
Zanedlouho se můj život promění v nezáviděníhodný kruh: domů-učit se-škola. Už stagnuju i anime, takže bývám v nedobré náladě - nedivte se mi, když jsem si odepřela jediné rozptýlení...

Jediné, čím jsem si udělala radost bylo to, že jsem se -víceméně z hecu- přidala na stránku piste-povídky.cz, kde jsem uploadovala své fejetony a Svět s Pravidly - mělo to i několik ohlasů, za které jsem nesmírně ráda! :)
- zde se můžete kouknout
Pírka zřejmě přidávat nebudu... stejně by to tam nejspíš nikdo nečetl - vzhledem k délce.

Také jste si mohli všimnout nové ankety, ve které se snažím zjistit, co zdejší čtenáře, návštěvníky a zbloudilé duše nejvíce zajímá. :) Takže pokud jste jeden z lidí, trpících nekomentalofobií výše popsanou, zanechte prosím alespoň svým jednoklikem znamení, že se skutečně zajímáte o mé dřisty ve Sbírce, či snad přímo o mé dílka. :)

Pokud již netrpělivě očekáváte druhou knihu a opět trpíte nekomentalofobií, je to docela nemilé.. vím jen o Nelsh, kterou však nemůžu nijak zkontaktovat, poněvadž nezanechala mail ani případnou stránku... níže tedy by se měla objevit malá anketa, pro ty s fóbií. :)
*mimochodem já jí také dlouho trpěla, proto to neberte jako urážku :P

Gura-chan

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Co vy a druhá kniha Pírek Čarodějů?

Těším se na ni.
Neznám.
Teprve čtu první knihu.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama