Guláš na cestě

31. prosince 2012 v 14:43 | Gura-chan |  Sběrna úvah
Opravdu bych nečekala, že většinu prázdnin budu na návštěvách anebo si návštěvy najdou mě... Cítíte jak z té věty přetéká zklamání a stud?


Ne abych pravdu řekla, našel se čas na všechno, jak na knihu, tak třeba na učení katakany. Stihla jsem i pár serálů, nemůžu si střežovat, dokonce ani kamarádku jsem nezanedbávala. Takže jo, jde to vcelku dobře.
V katakaně už zvládám první tři samohlásky takže už mám vlastně polovinu kany za sebou. Z anime světa jsem zhlédla Mononoke, Nisemonogatari a Ayakashi: Japanese Classic Horror. Mononoke rozhodně doporučuji, už dlouho jsem se tak pro nic nenadchla. Když jsem to sledovala zapomínala jsem mrkat i dýchat. Jednoduše nádhera.
Začínám si všímat, že mi v anime vůbec nevadí, ani když někomu třeba lezou střeva (jó to vrací vzpomínky na Kara no Kyoukai), přitom normální krvák a horror nesnáším...
No jistě, v animované verzi je to přeci jen trochu jiné, já vím.

Rok 2012 byl pro mě tím nejhorším rokem vůbec. Pamatuji si, že jsem ho ani neslavila, protože jsem věděla, že to bude děs... hahaha to jsem tehdy ještě vůbec nevědla co přijde. Skoro nemám chuť slavit silvestr tohohle odporného roku. To ale bohužel nejspíš budu muset.
Vera už něco plánuje, ale má smůlu, na žádnou "diskošku" mě nedostane. Opravdu netoužím po tom, vidět ten úpadek lidstva a ještě se na něm podílet.
Dnešní guláš mi chutnal, nerada bych se s ním loučila, takže to nesmím přehnat.
Jediné na co se těším je ten ohňostroj na náměstí. Horší bude dostat pak Veru domů a ustát spalující pohled její matky. Ne opravdu ona neumí pít. Já sice taky ne, ale aspoň se o to nepokouším.

Doufejme, že mě rok 2013 nepotopí ještě níž. Nechci si stěžovat, ale už mi celkem dochází kyslík.

Gura-chan

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama