Jak ne/potkat mrtvého...

24. září 2012 v 19:05 | Gura-chan |  Sběrna úvah
Zdravím! :)

bylo načase začít psát, poněvadž se mi za celý týden stalo celkem dost věcí a jak si můžete přečíst v "mottu" já se přímo vyžívám v nimrání se v každodenních věcech!

Avšak minulý týden byl i přes veškeré mé úsilí nenormální O_o


To bylo tak.
Na základní škole jsem měla třídního učitele. Ještě dodnes si pamatuji ten pocit hrůzy, když jsem se v šesté třídě dozvěděla, kdo nás bude učit. Děsivý učitel bez půlky prstu a strojkem u srdce.
K tomuhle učiteli se v naší škole vázaly hotové legendy. Například, že když je ve třídě dost ticho, dá se slyšet jak mu to v těle tiká. Prostě jako chodící bomba.
A když někdo neměl úkol, říkával vždycky:" Nemáš? Za pět!" přičemž naznačil pětku zrovna tou rukou na které chybělo půl prstu. Vtip "Nemáš? Za čtyři a půl!" je snad dodnes znám celé škole.
Byl to prostě podivín, co víc říct?
A jednoho dne (není to zase tak dávno) jsem se od Very dozvěděla, že náš učitel zemřel.
Sice už mě dlouho neučí ale i tak jsem se cítila podivně.. bylo to tak náhlé..

Jistě si dovedete představit mé pocity, když jsem ho minulý týden potkala v Kauflandu.
Vím, že jsem si zrovna šla pro jablka, když tu najednou jsem koutkem oka zachytila cosi známého. A najednou čučím - pan učitel!
Myslím, že by bylo velice nezdvořilé, kdybych šla a zeptala se ho jak to, že žije. Nicméně, chtěla jsem se ujistit, že je to opravdu on. Jako nindža jsem ho pozorovala mezi regály a doteď se divím, že mě za mé rádoby nenápadné chování někdo neobvinil, že kradu. Ale byl to vážně on. Měl dokonce i stejnou košili, jakou jsem u něj vždy viděla. (Ano jeho oblékací styl, se za poslední 4 roky očividně nezměnil)
Připada jsem si jak pitomec.

Abych pravdu řekla, už fakt nevím, co si mám myslet. Ještě že jsem celkem přispůsobivá a hned mě napadlo, že ta zpráva o smrti byla pitomost, jinak bych z toho taky mohla dostat záchvat.

Jaké je ponaučení?

Pokud vám někdo tvrdí, že někdo zemřel -> raději si to ověřte, ať na vás za pět let, celý růžolící a zdravím kypící, nevykoukne zpoza regálu s okurkama...

Gura-chan

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama