Prázdninové dny, klaňte se! Oga-kun přichází...

31. srpna 2012 v 18:14 | Gura-chan |  Sběrna úvah
Ano přesně tak, poslední plamen mých letních prázdnin byl zadupán jako nebohý nedopalek cigarety.. čí nohou ptáte se? Přece všemocného otce krále démonů!


K čertu s plány co nakoupit, a k čertu se stresem v podobě obří tsunami valící se na nás pod děsivým názvem "škola", k čertu se vším!
Není nic lepšího než na všechno se vybodnout a jít si přečíst Beelzebuba... (právě stahuje 85. kapitolu)
Mé šílené druhé já se zase předvedlo - ale budiž v tomhle má pravdu, kašlu na to, stejně se škole nevyhnu i když bych chtěla (a moc)... vykašlu se na batoh a podobné jiné trapné potřeby a strávím těch posledních několik dní...

N I C N E D Ě L Á N Í M ! (BHAHAHAHAHAHA, MUHEEHEEHEEE >:)

(v přeneseném významu slova ovšem - budu číst mangu což je pro mě sedění na zadnici a čučení do noťáska - pracovat budou jen mé oči..)

Jo, s kámoškou jsme si řekli, že se konečně pustíme do téhle mangy (nemám páru jestli už začala, ale bude mít co dělat pokud mě chce dohnat *ďábelský smích*)

Asi jsem se měla narodit jako kluk když mě tak neskutečně baví shounenovky :D (žánr pro kluky, shounen=kluk) a navíc když se tam všichni mlátí a hlavní hrdina je bezcitný přihlouplý delikvent :D to mé zhnilé srdce plesá radostí!

Tahle to celé začalo - Oga se setkal s malým králem démonů -Beelem :D (manga se čte zleva doprava a je to ve slovenštině - http://alixdudius.blogspot.cz/search/label/beelzebub - zde staženo )
už chápete proč jsem si nemohla pomoct? :D:D

Jediný vedlejší účinek čtení této mangy je zafixování slovenštiny do mého myšlení (přemýšlím ve slovenštině) a zkoušení Ogova výrazu před zrcadlem...

Co dodat, ono být zavřená v jedné místnosti s někým kdo si říká moje sestra (ve skutečnosti si tak neříká, pořád ještě ani jedna z nás nepřiznala, zda jsme příbuzní či ne)... to je prostě moc silné kafe i na mě ...věřte mi, kdybyste ji znali, POCHOPÍTE (vedle ní je Ogův výraz ještě dobrosrdečný a láskyplný)
Únik od reality je tedy ještě v mezích pochopitelnosti...

Dovidenia!

Gura-chan
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama