Pokračování

27. srpna 2012 v 21:25 | Gura-chan |  O blogu
Jo, chtěla jsem napsat už dříve, ale bohužel jsem strávila celý týden na bohem zapomenutém místě, kde význam slova internet nikdo nechápal.


Oficiálně a patřičně hrdě můžu oznámit, že první kniha je hotová. Ale protože mě popadl amok a upravila jsem některé časti jako třeba kus začátku 1. kapitoly atakdále), tak musím samozřejmě tyto části nahradit těmi novějšími... navíc jsem si pohrála i s odstavci a našla pár chybek (vzhledem k přepisování by se však dalo říct, že jsem tam nasekala zbrusu nové)

Tak tedy, začala jsem tuto knihu psát 2. listopadu 2011
nemám páru v kolik hodin, ale rozhodně jsem nečekala, že se z toho vyvine až takový příběh.. (jsem na sebe hrdá)
No a knihu jsem zdárně dokončila dne 19. srpna 2012 v 1:10 hodin přesně :D

Dalo by se tedy říci, že jsem psaním strávila asi rok. Jo, dalo se to stihnout mnohem dříve, ale to bych nesměla být líná závislačka na anime, knihomol a odborník na spaní nepřetržitě i celý den.

Dále také oznamuji, že už jsem (překypujíc eufórií, že poprvé v životě něco dotáhla do konce) začala psát druhou knihu.

Mám v plánu ještě něco málo (hodně) nakreslit, ale jelikož jsem naprosto neschopná a moje tiskárna skončila po ségřiném "úklidu" pod mým stolem (ano je velice namáhavé jej opět zvednout na stůl) nevím kdy se k tomu dobéřu... musím si konečně koupit nové akvarelky, ale vzhledem k tomu, že neumím kreslit, nevím jestli to má cenu...
(Stejně si je koupí, protože vlastnit 72 akvarelek je neskutečně uspokojující pocit)

Doufám, že budu hýřit nápady a zkusím to tu vylepšit.. (nemá absolutně žádný nápad ohledně vzhedu stránky)

Tohle je pro mě typické - týden před začátkem mé cesty k šibenici zvané maturita a já teprve nabírám obrátky.. prostě pro mě začínají prázdniny TEĎ! Má s tím někdo problém?
(Ve skutečnosti je děsně nervózní už jen z toho, že nemá dokončenou ani povinnou četbu. Ano. A to i přes to, že je knihomol)

Jó taky přemýšlím, že vyměním rybám vodu, ale to už sem nepatří, že? (Musí ještě koupit DVD, nový batoh do školy protože její starý už byl v posledním stádiu rozkladu a taky ty akvarelky..)

uááá - Konec! Díky, že jste přišli a pozdravujte ženu!
z 9gag.com :) ... (nějak takhle se cítila, když psala tento článek..)

Gura-chan
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Viollet Viollet | Web | 28. srpna 2012 v 11:19 | Reagovat

Tak to gratuluju. Já když něco začla psát, skončilo to kajsi na 20. stránce a schluss.

2 Gura-chan Gura-chan | E-mail | Web | 28. srpna 2012 v 11:34 | Reagovat

Děkuji :D ale nemysli si, taky jsem měla pár krizí,kdy už jsem myslela, že to půjde  do kytek, ale za prvé jsem to slíbila, za druhé jsem konečně chtěla něco dokončit a za třetí vím, že mě psaní hrozně baví - bylo načase překonat svou lenost :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama