Když jdete se psem, nemyjte si zuby

30. srpna 2012 v 12:50 | Gura-chan |  Obrázky
Moje heslo dne! Prostě nemůžete čekat, že někdo pochopí volání přírody nebo nutnost odstranit onen ranní povlak na zubech, když máte jít se psem!
Protože když máte jít se psem a zdržujete se těmito zbytečnostmi, je veliká pravděpodobnost, že to vaše chlupatá koule nevydrží a udělá vám nadílku přímo na koberec. Že to těch pět minut vydrží? Ale nepovídejte! Co o tom můžete vědět? Vidíte snad psovi do hlavy? Ne! To je přece týrání zvířat! (blablablabla)


Ano podobné kecy (veškeré nadávky byly cenzurovány) slýchávám ob den od chlupaté podlé příšery, která snědla moji sestru a vydává se za ní (myslí si, že to nepoznám nebo co)... Tato příšera nemá za celý den jinou zábavu než mi sladkým hláskem připomínat v kolik mám jít se psem a to i přes to, že už to více méně po těch letech poznám sama...
A neexistuje pro ni větší potěšení, než u mě stát se stopkami, zatímco si snažím alespoň umýt obličej od nočního nánosu a učesat cosi v čem nejspíš ještě před deseti miutami řádili moji obživlí plyšáci...

Ne! Prostě nemůžu! Uááááááá! Grrrrrrrrrrrrrrrr!

(uklidňuje se)

No dobře, nahodíme jiné téma - dnes jsem přihodila 15. kapitolu a nejspíš sem hodím i 16. (pokud bude čas)... ono mi to totiž dělá docela paseku - moje formátování je ignorováno, načež mám nadpis malými písmeny odšoupnuté kdesi v rohu.. musím si hlídat i oddělovače (...) a vrcholem je skutečnost, že musím veškerý text rozkouskovat a zveřejňovat postupně, protože když do článku dupnu celou kapitolu naráz ukáže se mi to překrásné okénko upozorňujíc mě, že nemohu mít v článku víc jak 40000 znaků (jakože tam 40000 nemám nikdy)...

Docela mě znervózňuje, že ještě nemám koupený ani ten blbý batoh.. nakonec se na to asi vykašlu (první dny ho stejně nebudu potřebovat...) no a víc jak 24 akvarelek v mém zapadákově nemají, tudíž se musím porozhlédnout jinde.. (ach jo)
aspoň, že jsem si koupila plastickou gumu a tužky a černý fix (aspoň dačo)

Slíbila jsem hodit sem Miren. Zkrátím to - nepovedla se mi. (obličejové moožná jo, ale oblečením ne, to jsem mistrně zkazila)
abych ale pravdu řekla, byl to spíš rychločrt :D (nudila jsem se)

Gura-chan
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 michaela-svet michaela-svet | 30. srpna 2012 v 12:54 | Reagovat

Hezký blog i článek. Možná tě tím budu otravovat, ale kdyby si mohla dát mi hlas.. Byla bych ráda ! Jmenuji se tam Míša:)*-Michaela http://velvet-foolery.blog.cz/1208/sonjmeno-1-kolo Děkuji předem !

2 Em Age Em Age | Web | 30. srpna 2012 v 12:56 | Reagovat

Tohle jako že se ti nepovedlo?? :D :D Nechtěj mě rozesmát, ten obrázek je nádhernej. :D

3 Gura-chan Gura-chan | E-mail | Web | 30. srpna 2012 v 13:04 | Reagovat

no vím, že kdybych si s tím dala práci, vypadalo by to trochu jinak ale já se na to víceméně vykašlala :D ale děkuji, vážím si toho :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama