Red Gorri

7. června 2012 v 18:45 | Gura-chan |  Postavy
Red je jedna ze tří hlavních postav (další je Irim a Dívka). Je to úplně první člověk, se kterým se Dívka spřátelila na své samostatné misi. Jejich první setkání však bylo nepřátelské. Red byl pod vlivem démona a byl členem zlodějské bandy, které velel Kareg. Dívka ho použitím jedné ze svých magických dýk přivedla k vědomí a nevědomky vysvobodila od posednutí. Když Red pochopil, co se mu stalo, cítil se jí dlužný, proto se k ní přidal, aby jí jednou mohl vše splatit. To bylo nejspíš jeho životní rozhodnutí, protože se tím dostal do paktu s Čaroději a to je v Království opravdu šílený počin. :)


Jméno: - Red Gorri
Rodiče: -
Věk: - 18 - 19 let
Vzhled: - tmavě hnědé oči, střapaté černé vlasy (asi do půl krku), jeho výraz je trvale zamračený, takže když je doopravdy naštvaný, jen málokdo by se k němu přiblížil jen na deset metrů. Je vysoký asi 178 cm, ale často se hrbí, takže to moc nejde poznat.

Oblečení a vlastnictví: - nosí bílou tuniku a černé tříčtvrteční kalhoty, Dívka mu později koupí jiné oblečení a také tmavě modrý cestovní plášť.
Vlastní dlouhý meč s ostrou dolní polovinou a hrotem (je to vlastně dost podobné japonské kataně).

Povaha: - na všechny vrhá své nabubřelé a mnohdy i vražedné pohledy a tak mu to už zůstalo. Je trochu škodolibý a směje se v různých zvláštních situacích nebo věcem, které ostatním nepříjdou moc vtipné, většinou si pořád stěžuje (například, že má hlad). :D

Závislosti a jiné znaky: - z dob svého vzdorového věku je zvyklý na alkohol, ale v první knize už se pomalu ale jistě napravuje. Také je to největší spáč z celé hlavní trojky (obvykle spí nejdéle ze všech a usne nejdřív).

Přátelé: - nejbližší přátelé: Dívka, Irim, později Larren

Práce, uplatnění: - šermíř, rád se považuje za jednoho z odboje proti Království, čili že je na straně Čarodějů

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Která postava se vám zatím líbí nejvíc?

Bezejmenná
Red
Meric
Larren
Urun
Irim

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama