Larren Aberat

10. června 2012 v 1:20 | Gura-chan |  Postavy
Larren je jedna z vedlejších postav. Jeho setkání s Dívkou bylo trošku náročnější, ale bylo to hlavně tím, že si chtěl vyzkoušet její schopnosti, protože ji už od začátku považoval za člověka s velkým nadáním pro magii. V důsledku toho dostal chuť ji učit a tak se stal jejím druhým mistrem. Za vše, co Dívka umí, vděčí hlavně jemu.


Jméno: - LarrenKan Aberat
Rodina: - šlechtický původ, bratr Lenny
Věk: - přítomnost, (v době, kdy se stal mistrem): 30 let, minulost, (když byl přijat mezi čaroděje): 12 let
Mistr: - Darhir
Čarodějnický znak: - Kočka

Vzhled: - Larren má výrazně rudé oči, jeho vlasy jsou kaštanové barvy (rudohnědá) a jsou svázané do takových malých culíků, které jsou svázané vícekrát po celé délce (přibližná délka vlasů do půl zad), má krátkou ofinu, vysoké čelo a ostře řezané rysy. Je dost vysoký (asi 187 cm) a má štíhlou postavu. Často vypadá znuděně, povýšeně nebo nebezpečně (tyhle tři výrazy preferuje).

Oblečení a vlastnictví: - Nosí modrý výstřední kabát s dlouhým límcem až k pasu, černé kalhoty. Také vlastní čarodějnickou sadu athame, ale používá jen ohnivou, od Hegela má červené pírko, které nosí připevněné na jednom pramenu vlasů. Má také bílou zkroucenou dýmku, kterou hojně používá.

Povaha: - Je to nespolečenský knihomol (čte detektivky jistého Holara Mocka). Má jistý smysl pro spravedlnost takže zlý není, i když je často dost bezcitný, nikoho nešetří, nesnáší když někdo ignoruje jeho soukromí (např. v pracovně), je to perfekcionista, nemá absolutně žádnou úctu k starším, je drzý, škodolibý, jízlivý a vlastně děsný hajzl. :D

Závislosti a jiné znaky: Je naprosto závislý na své zkroucené bílé dýmce, kterou kouří skoro při každé příležitosti. Není ten typ, co by si vyloženě nalil každý den, ale když už se pije např. i s ostatními, velmi rád si dá, obvykle však smíchává všechno dohromady a pak z toho má bolehlav. Kromě kouření je závislý na čtení detektivek. Pochází z šlechtické rodiny, což je pro něj ta největší ostuda, dosud to před všemi tají.


Nejbližší přátelé: - Urun (ano, i když se rádi kočkujou), Meric, Darhir, později Red


Práce, uplatnění: - Čaroděj, šlechtic Aberatových, ale druhý syn, tudíž není pokračovatel rodu 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Která postava se vám zatím líbí nejvíc?

Bezejmenná
Red
Meric
Larren
Urun
Irim

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama