Irim Hasiera

7. června 2012 v 21:39 | Gura-chan |  Postavy
Patří ke třem hlavním postavám (další Dívka, Red). Stal se druhým společníkem Dívky, při jejím cestování, ale čarodějem se stal mnohem dřív než ona. Jako postava působí ve všem trochu záhadně, ale i to je součást jeho povahy. Dalo by se říct, že přátelství s Dívkou a Redem ho trochu změnilo, protože až do té doby byl spíše samotářský vlk.


Jméno: - IrimKan Hasiera
Rodiče: - Agor a Luen Hasiera
Věk: - 20 - 21 let
Mistr: -
Čarodějnický znak: - Pes
Vzhled: - Irim má bílé vlasy v copu, u obličeje je má kratší, sestříhané, proto se uvolňují z copu. Má oříškově hnědé oči, má oválný obličej a dlouhý nos, nic neříkající pohled. Je spíše šlachovitý, vysoký, ale nižší než Red - kolem 175 cm.
Jeho vzhled se v průběhu knih trochu mění...Oblečení a vlastnictví: - Nosí hnědý plášť a černé kalhoty, není zvlášť vybíravý v oblečení. Vlastní sadu čarodějnických athame, ale narozdíl od Dívky má i jiné zbraně. Od Hegela dostal světle šedé pírko, které nosí připevněné na konci copu.

Povaha: - Irim má dost zapeklitou povahu. Vyznačuje se však naprostým klidem (skoro) za každé situace. Je to však jen maska, kterou se po životních zkušenostech naučil nasazovat. Už si skoro ani neuvědomuje, že to dělá, stalo se to jeho součástí. Jediný, kdo ho dokáže kdykoli naštvat je Meric (Irima totiž vytáčí jeho povaha a nemůže ho vystát, Meric ho také nemá zrovna v lásce). Je inteligentní a nepovažuje se na dobrého člověka. Dokáže působit krutě a bezcitně. Tuto stránku si však schovává jen pro lidi co téměř nezná. Také umí děsit lidi, což je jedna z mála věcí, které na něm Red obdivuje.

Závislosti a jiné znaky: - Jeho cíl je nebýt na ničem závislý, takže závislosti jdou mimo něj. Patří však do jedné z Královských šlechtických rodin, proto jeho celé jméno zní: IrimKan Hasiera. Šlechtici mají v Království za křestním jménem slovo Kan. Taky má ještě jiné zvláštnosti, ale to už je opět závažný spoiler.

Přátele: - nejbližší: Dívka a Red

Práce, uplatnění: - Čaroděj a dědic Hasierových


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Která postava se vám zatím líbí nejvíc?

Bezejmenná
Red
Meric
Larren
Urun
Irim

Komentáře

1 ♥Verča ♥TVD♥ ♥Verča ♥TVD♥ | Web | 7. června 2012 v 21:46 | Reagovat

pěkný blog o anime :-)

2 Gura-chan Gura-chan | E-mail | Web | 7. června 2012 v 22:22 | Reagovat

díky, ale on je převážně o mojí knize :).. chápu, že styl Konata trochu zavádí -_-... :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama