Dívka (Bezejmenná)

6. června 2012 v 23:32 | Gura-chan |  Postavy
Nejhlavnější postava obou knih Pírek Čarodějů. V první knize jde o jméno, které se vydá hledat a v druhé jde o její vzpomínky. Ale to samozřejmě není všechno, v Pírkách jsou spousty příběhů, které na sebe mnohdy navazují a řeší se tam spousty jinch věcí, přesto tím vším často prochází ona a také má jednen z nejzajímavějších příběhů ze všech postav. :)


Jméno: -
Rodiče: -
Věk: - v první knize má 15 - 16 let, protože kniha se odehrává jak v minulosti tak v přítomnosti, v druhé knize má stále 16 let
Mistři: - Meric, Larren
Čarodějnický znak: - Veverka
Vzhled: - světle zelené oči, dlouhé rudé vlasy asi po zadek s ofinou do půl čela, má útlou až vychrtlou postavu, vysoká je kolem 165 cm, má bledou kůži (podědila ji po matce) a tenké dlouhé prsty.

Oblečení a vlastnictví: - nosí tmavě zelený kabát s dlouhým límcem (dárek od Larrena, jejího druhého mistra), krátké hnědé kalhoty a vysoké kožené boty. Pod kabátem obvykle nosí nějakou jednoduchou halenku, většinou je modrá, protože je to její oblíbená barva.
Vlastní sadu čarodějnických athame, což jsou její jediné zbraně a také Hegelovo pírko, které nosí připevněné na pramínku vlasů u obličeje.

Povaha: - je trochu zvláštní charakter, protože se v příběhu vyvíjí. Nejprve je tak trochu zakřiknutá, ale nakonec je donucena postavit se na vlastní nohy a začít makat na tom, co chce. Vlastně za to trochu vděčí Larrenovi, který ji peskoval jak jen mohl, zatímco Meric (její první mistr) by ji nejradši jen rozmazloval. V důsledku toho začala být sebevědomá, ale stále je ke všem až příliš důvěřivá a naivní. Když jí však někdo leze na nervy umí se i pořádně rozhádat a být trochu panovačná. V zásadě je ale slušná, milá, někdy trochu přihlouplá, ale nikdy by se nesnížila k zabíjení, nebo záměrnému ubližování ostatním. Ona boj nemá ráda, byla k němu donucena poměry v Království.

Závislosti a jiné znaky: - je známá svou závislostí na sladkém, konkrétně na sušenkách. Je to důsledech jejího pobytu v Mericově chalupě, protože sušenky od cukrářky Frídy jedl původně hlavně on (Frída je mimochodem jedna z jeho dávných přítelkyň a také jeho informátorka, bydlí v Ebakiduře).


Přátelé a rodina: - nejblišší přátelé: Red, Irim, Miren, Meric a Urun

Práce, uplatnění: - Čarodějka :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Která postava se vám zatím líbí nejvíc?

Bezejmenná
Red
Meric
Larren
Urun
Irim

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama